מאחז יד מעץ למדרגות

3 דרוגים
5/5

מאחז יד (או מעקה מעץ) בראש ובראשונה הוא אלמנט בטיחותי מהמעלה הראשונה, בטח שמדובר בהתקנת מאחז יד לאורך המדרגות, שם הם מסייעים למעבר בין המדרגות ומספקים תמיכה ויציבות.

מאחזי היד שאנו מספקים הם מוצר יפייפה, מדויק ובעל גימור מרשים, כך שיחד עם הבטחת הנוחות, הבטיחות והנגישות לדיירי הבית, אנו מבטיחים איכות גבוהה ביותר ומגוון רב של מאחזי יד לבחירתכם בגדלים שונים ובסגנונות שונים.

מאחזי יד הינם שימושיים למדרגות, מקלחות ואפילו לחדרים שונים בבית, הם פרקטיים לכל הגילאים, גם למבוגרים ובעלי מוגבלויות, אך גם לצעירים, מאחזי יד שאנו מתקינים לאורך המדרגות מגנים על תושבי הבית, משדרגים את הבטחון שלכם ויחד עם זאת משדרגים את הבית במראה עץ קלאסי, מאחזי היד שלנו הם מוצר עץ איכותי ביותר וישמשו את הבית במשך עשרות שנים.

אנו מבינים שלכל לקוח יש צרכים שונים ומיוחדים ואכן קיימים מגוון רחב של אפשרויות לבניית מאחזי יד – האם תרצו מאחז יד עגול, מרובע, אלגנטי, טבעי? 

ואצלנו תוכלו לבחור את צורת המאחז, סוג העץ, הצבע והסגנון, כולם ניתנים לבחירתך, לכל לקוח יש צורך אחר, ואנו כאן בכדי לעזור לכם למצוא את מאחז היד המושלם עבורכם.

קרדיט: הפרוייקט תוכנן ע"י האדריכל זוהר רוטפלד ומעקה המתכת נבנה ע"י המסגר ארצ'י בוקיה

מאחז יד מעץ אלון

תאור מאחז היד

מאחז היד שבסרטון בנוי מעץ אלון, הוא מורכב בקפידה לאורך המדרגות, מדרגות העץ שסרטון גם הם אגב נבנו על ידי גושן עבודות עץ, כך שאנו יודעים לספק יחדיו את המדרגות ואת מאחזי היד, אנו מקפידים מאוד על התכנון ועל הפרטים הקטנים ביותר, האמרה המפורסמת היא תמדוד שבע פעמים ותחתוך פעם אחת, לכן כל פרויקט אצלנו מבוצע לאחר מחשבה רבה מאוד ותכנון צמוד ללקוח.

בפרוייקט המצולם התבקשנו להכין מאחז יד למעקה מתכת בשני בתים צמודים בישוב קדימה.

האתגרים היו להגיע לרמות דיוק וגימור גבוהות, להכין מאחז יד בפרופורציות הנכונות לתנאי המקום, היה צורך לחבר במדויק את מאחז היד לעמודי המתכת כך שמאחז היד יתלבש בצורה מושלמת על העמודים.

פרויקט כזה דורש יצירת זוויות מושלמות בחיבור בין קטעי המאחז השונים, כך שלא יווצרו רווחים בין הקטעים השונים ויווצר חיבור מושלם.

השתדלנו והצלחנו ליצור המשכיות של אותו לוח אלון לכל אחד מהמקטעים של המעקה מתחילתו ועד סופו.

הגימור שנבחר היה זהה לגימור של המדרגות, שכאמור גם אותם בנינו.

גלריית מאחזי יד

קבל הצעת מחיר למאחז יד

ניתן גם להתקשר, לשאול ולהתייעץ איתנו 050-3883852, רחל

ביקורות -מה חושבים על מאחזי היד שלנו

פשוט מדהים
5/5
מאוד מרוצים, אבי הבעלים של גושן, הוא אמן, פדנט ופשוט לא יאמן איזו איכות ואיזו השקעה הוא נותן, לא יכולנו לבקש יותר, ובהחלט התוצאה עלתה על הציפיות
נירית, השרון
מאחז יד נפלא
5/5
באנו עם חששות, אבל מהר מאוד אבי ורחל הרגיעו אותנו, העבודה היתה מאוד מקצועית, מאוד מקיפה והתוצאה מהממת, גם שידרג לנו את החיים וגם העלה את ערך הבית, תודה לכם.
אלינור
עבודת יד
5/5
הבחירה בגושן עבודות עץ היתה קלה, הם ביצעו את עבודת מדרגות העץ בבית, ופשוט הדיוק והאיכות עולים על מה שיש בשוק בכמה רמות, מאחז היד היה החלק שחסר וכעת הבית מושלם
עודד

מוצרים נוספים

ספסל קוסטה מעץ טיק בגודל 65*23.5 ס״מ.

ספסל למקלחת עם תוספת מדף

ספסל קוסטה מעץ טיק עם מדף

דרגש למקלחת

דרגש למקלחת

דרגש למקלחת,גובה 25 ס"מ, למקומות קטנים או לרגליים

ספסל למקלחת דגם דליה

ספסל למקלחת סרגלים ישרים

ספסל למקלחת דגם דליה, סרגלים ישרים

מדרך יפייפה למקלחת

גודל המדרך וסוג העץ על פי בחירתך

דילוג לתוכן Secured By miniOrange