ספסלי עץ

גושן מייצרת מבחר ספסלי עץ בדגמים שונים למטרות שונות, כל הספסלים בנויים באיכות גבוהה ביותר ובעבודת יד. בחירת סוג הספסל וכן בחירת גודל הספסל תלויה בצרכי הלקוח ובהעדפותיו. אצלנו תוכלו למצוא ספסלי רחוב, ספסלי גינה וגן, ספסלים לבית,ספסלים לחצר, ספסלים מעץ אורן,ספסלים משולבים אירוקו ואורן, ספסלים מעץ איפא ומגוון ספסלים שונים לפי הזמנה.
איך לשמור על ספסל מעץ? – ספסל עץ מסוג אורן חייב להיות ספסל שעבר תהליך אימפרגנציה – תהליך המגן עליו מפני פגעי מזג האוויר ומפני נזקים סביבתיים נוספים. ספסל העץ חייב להיות מתוחזק מדי פעם על ידי שימון בעזרת ספוג או מברשת, וכן ניתן למרוח עליו מדי פעם שמן דקים מיוחד להגנה וחידוש העץ,

ספסלי עץ דגם עוז

ספסלי גינה דגם עוז הם ספסלים נוחים ביותר, הם יכולים לבוא עם או בלי משענת, במגוון צבעים, הם נראים מצוין בגינה הדגם הפופולארי הוא ספסל גינה מעץ טבעי, כמובן עם תהליך אימפרגנציה, שמגן עליו מנזקי השמש.  הספסל מאוד נפוץ בפינות ישיבה, בבית בחוץ, במלתחות ומקלחות ובכל מקום שיש אנשים שרוצים לשבת – המראה הקלאסי שלו מעודד ישיבה, ומספק נוחות גבוהה ביותר.

 

ספסל גינה דגם עוז
ספסל עץ דגם עוז

 

 

ספסלי עץ דגם אלעד

דגם נוסף של ספסלים הם ספסלי עץ מדגם אלעד, מה שמיוחד בדגם זה הוא משענת נוחה ביותר, הספסלים בעלי אסתטיקה גבוהה נוחים ומרשימים.

ספסל עץ מהודר דגם אלעד
ספסל עץ מהודר דגם אלעד

 

ספסלי עץ דגם מורן

ספסל עץ מסוג מורן נראה בדיוק כמו אחיו הגדול – ספסל עץ דגם אלעד רק קטן יותר, הספסל יפייפה, מאוד נוח ואסתטי, הברגים נסתרים, זווית המשענת מותאמת לגב, איכות הספסל היא ללא תחרות, נוחות גבוהה לצד מראה מושלם.

ספסל עץ דגם מורן משומן בצבע חום
ספסל עץ דגם מורן משומן בצבע חום

 

 

ספסל עץ מסוג מורן
ספסל עץ מסוג מורן
ספסל עץ מסוג מורן עשוי מעץ אורן ואירוקו
ספסל עץ מסוג מורן עשוי מעץ אורן ואירוקו

 

ספסל עץ קטן

ספסל עץ קטן מסוג ליליפוט יפייפה, שימושי לתליית כביסה, מעמד בכדי להגיע למקומות הגבוהים בבית, מקום נח לשים עליו רגליים ולשבת עליו, בגימור מיושן, ניתן לקבל אותו גם בצבע עץ טבעי.

ספסל עץ קטן יפייפה
ספסל עץ קטן יפייפה